Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 320

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 320 në Vlorë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz E classProdhimi 2007Motorri 320 CDI EVO Kambio Automatike + - Ngjyra e zezë Xenon - BixenonDisqe 17 Komanda në timonPilot automatikXhama elektrikNavigator me ekran të madh Sensorë parkimi para dhe mbas Tapiceri lëkure ngjyrë PANNA Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 26 Prill 2021