Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz E 320

€6,500
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #1
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #2
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #3
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #4
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #5
2006' Mercedes-Benz E 320 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Sportpacket/AVANTGARD
Motor 2987cc me letra pa taks luksi
Re kamio Automat
Viti 2006
Sendile elektrike
Amortizator me susta
Bixeno
Klima bi zon
Navi/MP3
Sensor Parkimi
Pilot automatik
Pasqyrat me palosje
Sallon lëkure
Targa Shqipetare
Letra te paguara deri ne Maj 2024
Disqe 18,Sport packet
Goma te reja te 2023
Makina është në gjendje të shkëlqyer gjenerike,motorike dhe estetike.
E gatshme për t’u kontrolluar kur të dëshironi ju.
Çmimi 6500€ i diskutueshëm pasi të shikohet makina

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Tetor 2023
Support Ukraine