2013' Mercedes-Benz E 300 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 300 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 300 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 300 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 300 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 300 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz E 300

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 22 Qershor 2024ID: P2Wdad

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz E 300

E class 300 Avantgarde Sport 2013
❗ Gjendje perfekte 10/10
❗ Viti 2013
❗Motor 3480cc V6
❗ Full options
❗Km 191,000 origjinale
❗Xhamat e zi te gjith me leje 5 vjet
❗Taksat deri ne mars 2025
❗Kualidim deri mars 2026
❗ Siguracioni deri mars 2025
❗Eco /Sport Model
❕Makina esht e pa perplasur kurr me boje e bardhe perl sic ka dal nga fabrika❕
❗Full options per modelin e vet
❗bodykit origjinal AMG
❗ Timon i ri 3sh me komanda
❗baxha xhami
❗sedilje lekur me ngroje
❗sedilet elektrike me memorie dhe fryrje/shfryrje
❗feneret inteligjent( ndricojn dhe anash kur kthehesh)
❗marmita dyshe me zhurm origjinale
❗sensor parkimi para mrapa
❗kamer parkimi mrapa
❗Bluetooth, Aux, Usb, discs...
❕Makina esht ne gjendje perfekte, si estetike si motorike, gjenerike, elektrike.
Te gjitha sherbimet e bera ne koh.
Vaj filtra motorr dhe kambjo te sapo bera.
Gomat e saponderruara te reja.
Mund ta kontolloni tek mekaniku juaj i besuar.
❗Shitet 10 500 €

Support Ukraine