Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 300

€10,800
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 300 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes Benz E300 sapoardhur .
Paguar Taksa per 1 vit , Kolaudim per 2 vite.
GAZ i sapomontuar 5 vite garanci .
•Km 185'000
•Viti: 2011
•Automat
Ngiyra: GRI e paster
Opsionet shtese:
•Baxha xhami
•Tapiceri lekure ,100% e paster.
•Sensor parkimi para mbrapa.
•Kamera mbrapa.
•Sendilje me ngrohje
•Sendilje , timon dhe pasqyra me memorje.
•Pilot automatik.
•Auto Hold.
•Pasqyra me palosje
•Navi,Aux,,Bluetooth,USB,CD player
•Klima automatike 2 zonale
•Drive select COMFORT/SPORT
•Makina eshte ne gjende perfekte motorrike, xhenerike etj
•4 goma te reja
•Xhama te zinj ne leje per 5 vite .
CMIMI 10800€

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 13 Tetor 2023
Support Ukraine