Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 300

€9,900
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #6
2010' Mercedes-Benz E 300 photo #7
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 218000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Mercedes Benz E300 Benzine V6
▪︎ Viti: 2010
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Benzine
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 218.000
▪︎ Ngjyra: E bardhe
Opsionet shtese
▪︎ Full Options
▪︎ Motor 3.0 Benzin (Behet 100% me gas)
▪︎ Cruise Control
▪︎ Fener Bi Xenon dhe Inteligjent
▪︎ ECO
▪︎ Elegance
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ CD, DVD
▪︎ Kart Memorie
▪︎ Kamera Parkimi
▪︎ Sensor Parkimi
▪︎ Baxha
▪︎ Sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie
▪︎ Pasqyrat me memorie
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ etj.
📍 Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 9.900€
⛔️ NUK NDERROHET ⛔️
✔ Telefon: +355 69 260 5773

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 25 Tetor 2023
Support Ukraine