Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 300

€7,500
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Makina sapo ka erdhur nga Zvicra
Eshte cdoganuar ne dt 29-01-2023
Makina eshte ende me nafte Zvicre
Eshte full extra
Sallon ngjyre gri sedilje shume te pastra me ngrohje,memorje,fryrje,masazh
Muzika Harman Kardon Logic7
Timon me levizje elektrike
Tavan panorame (baxho)
Navigator i madh me te gjitha hartat europe
Clima dy zona (para-prapa elektronike)
Dvd-Bluetooth-Aux-6cd
Sensore parkimi para mbrapa origjinale
Dritat bixeno me levizje sipas rruges
Makina disponon 3 celesa
Kambio Automatic-Tronic
Ngjyra e makines eshte blu metalizato
Makina nuk ka asnje lyerje(boje fabrike)
Makina disponon ende kualidim Zvicre
Makina ka pasur vetem nje pronar
Makina eshte ne gjendje perfekt
Eshte vertet nje OKAZION
Konsumi i makines eshte normal per komoditetin dhe rehatine qe te jep
Makina eshte me dogane te paguar gati per targim
Kontroll tek mekaniku juaj i besuar

  • 069Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 6 Shkurt 2023
Support Ukraine