Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 280

€7,700
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ose nderrohet me makine me te vogel.
Makine familjare jo tregetari.
Evo E280 varianti me i mire.
Kambio e vecante M/C/S.
Te gjithe sherbimet e bera, ne gjendje perfekte dhe me garanci.
Letra per 2 vjet e sapoardhur nga gjermania.
I diskutueshem nga afer.

Support Ukraine