Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 280

€8,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 280 në Fier, Shqipëri
  • 2007 Mercedes-Benz E 280 në Fier, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz Evo 280 kamio automat viti prodhimit
Fund 2007 ,Navi te madh ,sensor parkimi ,sedilje elektrike+ngrohje
Goma te reja ,
Letra te paguara per 1 vit
Ne gjendje shum te mir dhe shum e paster si makin te gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk ka nevoj per as gj
Cmimi - 8.300 Euro i diskutushem ose ndrrohet
Cel - 069 83 72 225

Shiteni Makinën Tuaj