Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 280

€7,900
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 280 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes Benz 280 CDI EVO AUTOMAT
Viti 2007
MUNDSI NDRRIMI
E280 EVO, (pa taks lluksi)
Avangarde
Sedilet Ngrohje + Ftohje
E zeze " perle"
Salloni Kafe, sh e paster,pothuajse e re.
Memorie sedilesh (butona në dere) Shofer Pasagjeri
Sensor Parkimi para , pas
Sensor Shiu
Km 260 mij.
Goma 100% te reja
Navi të madh + tel + aux
Makina ne super gjendje teknik dhe vizuale
Dritat Kseno Bi-kseno
Me doganë të paguar
E gatshme per cdo lloj prove
Çmimi 8900€

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Mars 2023
Support Ukraine