Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 280

€7,300
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mersedes Benz E class 280 benzin gaz ne gjendje shume te mire dhe me karta te prera deri ne tetor 2022,serviset te bera te gjitha ne kohen e duhur,makine e mbajtur per merak,makina eshte full extra,ka 230 mij km te vetat me te drejte kontrolli,impjanti i gazit esht montuar ne gjermani,makina nuk ka nevoje per azgje,cmimi pak i diskutueshem NUK NDROHET VETEM SHITET

  • 069Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 15 Gusht 2022
Support Ukraine