Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz E 280

€5,400
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

5400€
MERCEDES BENZ E280 evo DIZEL.MAKINA ESHTE VITI 2006 DHE KA 230 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA ME LEJE PER 5 vite.ME NAVI TE MADH BAGAZHJER 6 CD.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI GRI LEKUR SHUM E PASTER.DISQET DHE GOMA TE REJA 17 ORIGJINAL TE FABRIKES .LETRA PRERA der ne MARS 2023
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET—-VIBER—WHATSSAP

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Janar 2023
Support Ukraine