Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz E 270

€3,900
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercdes Benz E-Class model Avantgarde me motorr me kapak te zi 270 CDI, 249000km, kambio automatike tip tronik, SBC HOLD qendron pa e mbajtur kemben ne frena ne semafor, SBC STOP frenon vet deri ne ndalim te plote kur heq kemben nga gazi, sedilje lekure, goma te reja, feneret kseno-bikseno me larje feneresh, pilot automatik tempomat qendron me te njeten shpejtesi qe e vendos ti pa e mbajtur kemben ne gaz, limitator shpjetesie, pasqyrat me palosje, sensore dritash, sensore shiu, çeles me thithje inoksi, vaj filtra motorri vaji filtra kambio te sapo nderruara, taksa siguracion deri ne shkurt 2023, kolaudimi deri ne shkurt 2024, makine e mbajtur per qef te gjitha sherbimet e bera ne kohe, nuk ka nevoje per sherbimin me te vogel dhe nuk ka asnje gervishtje, e gatshme per çdo lloj kontrolli nga ana juaj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Maj 2022