Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz E 270

€4,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Mercedes-Benz E 270 në Lushnjë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes Benz E-Class 270 Avangarde Viti prodhimit 2004 me 223 mi Km origjinale Kamio automatik tip tronik disqe alumini goma te sa po vena 100% drita kseno bi kseno xhama pasqyra elektrike klima tronik hapje mbyllje qendrore komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie navigator sensor parkimi para&mbrapa ORIGJINAL sallon lekure sedilje elektrike dhe me ngrohje para dhe mbrapa baxha xhami.Te gjitha letra te paguara Super ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike..Te gjitha sherbimet e sapo ber Cmimi 4200 Euro i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 8 Nëntor 2020