Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2000' Mercedes-Benz E 270

€2,200
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #1
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #2
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #3
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #4
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #5
2000' Mercedes-Benz E 270 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 23 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Urgjent Shitet makina
Modeli
E 270
Shitet mercedes benz .
E class 270 cdi - w211
Motorr 270 diesel.
Viti 2000
Kambio Automat
Modeli avantgarde.
Klima.
Cd player.
Xhama elektrik ( te 4 xhamat elektrik )
Pasqyra me sijale + rezistenc.
Disqe alumini 16 inch.
Abs.
Srs.
Airbag.
Fener xeno.
2 celsa origjinal me thithje.
Tapiceri cope teper e paster dhe e mirembajtur.
Teper ekonomike dhe praktike si per qytet dhe per rruge te gjata.
Ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike.
Dokumenta te paguara per 1 vit
Makina eshte e perdorur nga 1 person.
Cmimi diskutushem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 24 Mars 2023
Support Ukraine