2013' Mercedes-Benz E 250 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 250 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 250 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 250 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 250 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 250 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz E 250

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 25 Maj 2024ID: 6cQ7VA

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz E 250

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 E 250 Avangard 4 Matic
Viti 👉2013
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 135.000 km
Telefon & Wtsp 📲
Cmimi👉15.500€ Diskutueshem
Opsionet shtese : 👇
Drive mode (sport,eco etj)✅
Dual Clima ✅
Sedile dhe timon me ngrohje ✅
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)✅
Panorama ✅
Full Led lights & Bi Xenon✅
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

Support Ukraine