2005' Mercedes-Benz E 240 photo #1
2005' Mercedes-Benz E 240 photo #2
2005' Mercedes-Benz E 240 photo #3
2005' Mercedes-Benz E 240 photo #4
2005' Mercedes-Benz E 240 photo #5
2005' Mercedes-Benz E 240 photo #6
6 foto

2005' Mercedes-Benz E 240

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 10 Mars 2024ID: 1i8WWe

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2005' Mercedes-Benz E 240

🔴𝐌𝐨𝐝𝐞𝐥𝐢: MERCEDEZ-BENZ E CLASS
🔴𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐫𝐢: 2.4
🔴𝐕𝐢𝐭𝐢 : 2005
🔴𝐊𝐚𝐦𝐛𝐣𝐨 : Manuale
🔴𝐊𝐚𝐫𝐛𝐮𝐫𝐚𝐧𝐭𝐢 : BENZIN / GAZ
🔴𝐎𝐩𝐬𝐢𝐨𝐧𝐞𝐭 𝐒𝐡𝐭𝐞𝐬𝐞 : Timon funksional. Dvd. Cd. Gazi i sapo montuar. Klima. Sendilje lekure Bezhe. Pilot automat. 6 Marsha. Xhama te zinj. Letrat e paguara per 1 vit. Me letra te sapo prera dhe me Targa. Makina eshte ne gjendje shum te mire.
🔴𝐂𝐦𝐢𝐦𝐢: 5.000€ i diskutueshem ( mundesi nderrimi )
🔴Vendi: Pogradec

Support Ukraine