2004' Mercedes-Benz E 240 photo #1
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #2
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #3
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #4
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #5
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #6
6 foto

2004' Mercedes-Benz E 240

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,000
Publikuar 18 Mars 2024ID: EsScYy

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2004' Mercedes-Benz E 240

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E-240 BENZIN GAS AUTOMAT✅IMPJANTI I GAZIT PRINC I MONTUAR NE GJERMANI✅ MAKINA ESHTE VIT PRODHIMI 29.04.2004 NE LEJE QARKULLIMI GJERMANE✅FULL EKSTRA SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR ✅267.000 KM ME LIBER SHERBIMESH ME TE DREJTE KONTROLLI✅MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ✅MAKINA DISPONON✅SEDILJE LEKURE,NGROHJE,MEMORJE,MASAZH✅SENSORE PARKIMI PARA/MBRAPA✅NAVIGATOR TE MADH BAGAZHIER ME 6 CD✅SISTEMI I DEGJIMIT TE MUZIKES HARMAN KARDON✅PASQYRA ME PALOSJE✅TIMON ELEKTRIK DHE NGROHJE✅BAXHA XHAMI✅2 ÇELSA✅STOPA MBRAPA ME PIKA LED✅GOMA POTHUAJSE TE REJA ✅ÇMIMI 6000€✅

✅MAKINA NDODHET POGRADEC✅

Support Ukraine