Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz E 240

€7,500
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #1
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #2
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #3
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #4
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #5
2004' Mercedes-Benz E 240 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh

E 240 Benzin + gaz i sapo montuar me dy vjet garanci , viti 2004 , kambi automatike , 202 mij km me liber sherbimesh , panoramik , tapicer lekur ngjyre bezh , timon druri , sendilje me ngrofje + memorje 1,2,3 , pasqyra me ndricmi + palosje , klima 4 zona , perde origjinale + xhama te zinje te shenuar me leje per 5 vjer , sensor parkimi para + mbrapa , limitator + pilot , disqe alumin + goma te reja , navi android i 2022, kamer parkimi , e ardhur nga zvicra dhe e sapo targuar .
Cmimi : 7500 euro

Support Ukraine