Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2003' Mercedes-Benz E 240

€4,500
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte super gjendje si motorike dhe xhenerike, e paster si jashte dhe brenda, sallon i paster, sensor parkimi, Gazi marka Lovato, baxha xhami, xhamat e zinj me lishenc, disqe 18 goma 80%, nuk ka nevoje per asnje sherbime, marmitat me zhurem, vetem shitet nuk nderohet,

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 19 Qershor 2022
Support Ukraine