Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 230

€8,200
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #1
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #2
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #3
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #4
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #5
2007' Mercedes-Benz E 230 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

M.Benz E230 Avantgarde (EVO)
2.5 cc Automat Benzine + Gaz
Viti i prodhimit 10/2007
Motorri V6 2.5 cc,punon 100% ne gaz
Impjanti i gazit i ri i sapo vendosur me 2 vjet garanci
Km. 167.000 te dokumentuara
Kambio automat 7G (7 marshe)
Sensore parkimi para/mbrapa
Klima digitale 2 zonale
Sedile lekure me ngrohje super te pastra me komandim elektrik
Navi i madh bashke me hartat e Europes/DVD/Radio CD Mp3/Bagazhier 6 CD/Aux/Usb/Bluetooth
Pasqyra elektrike
Tempomat/pilot automatik
4 Xhamat elektrike
Disqe alumini 17” goma te reja
Mbyllje qendrore 2 celesat
Feneret xenon inteligjent
Xhama te erresuar
Sensore drite,shiu dhe presioni gomash
Makina e sapoardhur nga Gjermania,shume e paster ne gjendje perfekte.Mjetit i eshte paguar detyrimi doganor dhe eshte gati per rregjistrim.
Cmim i diskutueshem !

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 3 Prill 2023
Support Ukraine