Shto te të preferuarat

1997' Mercedes-Benz E 230

€2,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1997 Mercedes-Benz E 230 në Korçë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Shitet Benz E 230 viti 1997 Sw karavan.Benzin Gaz dhe ne leje qarkullimi.Targa shqiptare taksa te paguara deri gusht 2020 .Gjendje e mire xhenerike motorike nga jashte ka gervishtje Makina e punuar ne shqipero 6 vjet..Kambio Automatike.Ngjyra jeshile targa Shqiptare..Makina ndodhet ne korce.Nderohet vetem me Benz Sw te vitit 2004-2007 me benzin ose benzin gaz kambio automatike me dogane ose targa shqiptare duke paguar diference nga ana ime.cmimi i shitjes pak i diskutueshem.

Shiteni Makinën Tuaj