2018' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2018' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2018' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2018' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2018' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2018' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2018' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€22,800
Publikuar 6 Qershor 2024ID: ViCjmm

Information from the owner

Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2018' Mercedes-Benz E 220

Shitet E-Class AMG-Line 220 4matic , viti 2018 , goma te reja , xhama te zinj origjinal
Ne gjendje shum te mir motorrike gjenerike dhe vizuale .

Support Ukraine