2017' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2017' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2017' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€32,000
Publikuar 29 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 5WzEAI

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2017' Mercedes-Benz E 220

💶 32.000 EURO
- Mercedes Benz E-Class 220 AMG package
- E220 BLUETEC (nafte)
- Kambio Automatike 9G
- Marsha ne timon (F1+/-)
- Kambio eshte me 3 lloje opsionesh (Economy, Sport, Manual +/-)
- Baxho xhami
- Viti 2016-2017
- 190.000 KM
- Interiori AMG package (ngjyre e zeze shume i paster me sendile gjysem lekure, gjysem rrobe)
- Kroskoti dhe dyert me qepje te detajuar nga fabrika
- Ambient Light (Interiori me ndricim, i integruar brenda dyerve dhe kroskotit, origjinal nga fabrika, i disponueshem ne 64 ngjyra)
- Sensor parkimi
- Kamera parkimi
- Sensor dritash
- Sensor shiu
- Sistem ECO (fiket ne trafik)
- Attention Assistant
- Distance Display
- PRE-SAFE Brake
- Klima dixhitale bizonale
- Komamda ne timon me touch
- Ekran dixhital
- Kompjuter bordi multifunksional, i komandueshem me ane te komandave ne timon
- Navigation, Radio, CD, MP3, DVD, Memory Card, Bluetooth, USB, Music Register
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me fryrje-shfryrje
- Sendile me hapje (vendi i ulese)
- Sendile me ngrohje
- Pasqyrat me palosje elektrike
- Fenere Facelift
- Fenere Xeon-Bi Xeon Adaptive qe kthehen sipas timonit
- Ndricimi eshte i gjithi Led dhe Xeon
- Xhama te zinj
- Xhami para me nuanca
- Disqe 19” AMG package , me goma te reja marke cilesore "Michelin"
- Dokumenta Shqiptare te paguara per 1 vit, bashke me Siguracion, Kolaudim per 2 vite!
- Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove! Eshte Prodhim EUROPE!
📲 @okazionauto
💶 32.000 EURO

Support Ukraine