Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E 220

€15,999
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET NJE MERCEDES BENC I MODELIT E KLASS 212 I SA PO ARDHUR NGA ZVICRA , MAKINA ESHTE SI E RE , GEZON NJE GJENDJE SH KORREKTW SI NGA ANA MOTORRIKE GJITHASHTU DHE XHENERIKE , CDO SERVIS I KRYER NE MERCEDES I SHOQERUAR ME FATURA , KILOMETRAT ORIGIINALE , JU JAPE TE DRREJTEN TA CONI MAKIMEN NE MERCEDES !!!
MAKINA KA SHUME OPSIONE DHE ESHTE E PERDORUR VETEM NGA NJE PRONARE ,LEXO ME POSHT DISA NGA OPSIONET
MOTORR 220 BLUEFFICEMT
KAMBIO AUTOMATIK TTRONIK
MARSHA F1 NE TIMON
FENER INTELIGJENT LING SISTEM
BI XENON
SISTEM INTELIGJENT PER DRRITAT E GJATA
SISTEM SENSORESJ PARKIMI 360
KOMPJUTER BORDI
TIMON ME KLMANDA
NAVIKATOR SISTEM AKTIVE
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH K.MEMORJE
KLIMA BI ZONE ME EKRAN
ECO SISTEM START/STOP
NGROHESE SENDILJESH PARA
PASQYRA ME PALOSJE
PASQYRA ME NGROHJE
SINJALE KE PASQYRASH
TAPICERI LEKUR PLUS COPE
KARIKATOR CD
DISQE 17 AVANTGARD TE KROMUAR
STOPA LED MBRAPA
ABS ESP SRS ELEMENT SIGURIE
SISTEM FRIGORIFERI TE MBESHTETESJA
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
SISTE DRRITASH NE GABINE LED
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA
PER CDO INFORMACIO JU LUTEM TELEFONONI

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine