2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,800
Publikuar 30 Maj 2024ID: tbUjk2

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz E 220

🔱 Mercedes Benz E220 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2014
🔹️Cmimi 》14.800

🔹️Pershkrimi 》Mercedes Benz E220 Bluefficiency viti 2014 nafte me dogane te paguar dhe letra te paguara, aktualisht ka 225.000 km, me te gjitha serviset e bera. Shume e paster, klima bizona, 2 celesa, baxho, sensore parkimi, xhama te zinj, sedilje elektrike me ngrohje, sistem Eco, Distance warning, etj…

Support Ukraine