Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E 220

€15,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Mercedes Benz E220
Forca motorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2014
Cmimi 》15.500 €
Nr i kontaktit 》
Pershkrimi 》 Mercedes E220 Blueefficency i targuar me letra per 1 vit. Makina ka 203.000 kilometra origjinale. Shume e paster estetikisht dhe me sherbime te bera. Sensore parkimi, sallon lekure, ngrohje sediljesh, frenon vete ne rast rreziku, goma dhe disqe te 4 te reja, vaj filtra dhe servise te tjera te bera me fature etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 2 Janar 2023
Support Ukraine