2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2014' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,999
Publikuar 23 Prill 2024ID: gbdB1w

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Mercedes-Benz E 220

MERCEDES E220 CDI - 130Kw (170Ps)
Kambio: Automatike 7G
Baxho Xhami
STOPA LED (Intelligent Light System)
Sensor parkimi + Kamera Parkimi
Ndezje me buton
Interior Lighe 3 ngjyra
Disctronic (mat distancen me mjetet para dhe frenon ne rast rreziku)
Sendilje lekujre me Ngrohje dhe me memorie para mbrapa
Timon me Pozicionim Elektrik dhe me ngrohje
Driving Select Sport - Comfort - ECO
Ekran i madh me tuch, Navigator, Sensor Dritash, Sensor Shiu, sensor gomash, e shume opsione te tjera.
129000 km origjinale lehtesisht te verifikueshme
Super gjendje, pa as nje gervishtje si jasht dhe brenda, ska nevoj per as nje sherbim.
Siguracion, kolaudim per 2 vjet, Leje per xhamat e zinj per 5 vjet, sherbimet e sapobera.

Support Ukraine