Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E 220

€16,900
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2014' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

🇩🇪
Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ///BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO FULL OPTIONS-14
- FULL OPSIONAL DESIGNO PERFORMANCE
- CAMERA
-SPECIAL EDITION
-VITI 2014
-Seria AVANTGARDE
- SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, MARSHET NE TIMON F1 + NGROHJE TIMONI
-BAXHO PANORAMIKE
-DISTANCE DISPLAY
- SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-ATTENTION ASSIST
-Ngjyrë E BARDH Designo Diamond White
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH BAGAZHJER ME 6 CD Mercedes-Benz
-Tapiceri ZEZE SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise
- SEDILJET ME NGROHJE(PARA DHE MBRAPA) DYNAMIC +SEDILJET E PARA ME MEMORY
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TERMIKE (DOPIO XHAM) ME NUANCE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik+Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE INTELLIGENT ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` Mercedes-Benz SPORTPACKET FACELIFT”
-Goma të sapovendosura (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR
-NR 00355692029005

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2023
Support Ukraine