Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E 220

€16,000
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina esht me dogan te paguar vetem per targa
Makina ka nje historik te certifikuar te servisefe cdo 9 mij km te koncesionari mercedezit dhe ka vetem nje pronar.
Disponon dy celsa dhe esht ne super gjendje.

Support Ukraine