2013' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz E 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 1 Qershor 2024ID: kH2w2n

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz E 220

E class 220d
Viti:2013 ne letra
260.000 mij km originale
Kambio automat
Sendilje lekure te bardha, sistem
audio, bluetooth, aux, sensor shiu, sensor hamash, navi i madh, xeno, bixeno, klima, komanda ne timom, pasqyea me moyllje etj etj
Goma ne giendje shume te mire
Gjendja 10/10
Sherbimet e sapobera
Makina eshte gati per cdo lloj prove
Asnje gervishtje jasht dhe brenda
Jo taksi ose e aksidentuar

Cmimi:10.500 euro i diskutueshem

Support Ukraine