Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz E 220

€16,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Mercedes-Benz E 220 në Shkodër, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET EKLAS 220 CDI KAMBJO AUTOMAT ME DOGAN TE PAGUAR..MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA MUNDESI DHE NDERRIMI + MAKINA KA GJAMA TE ZI GJAMI PAR ME NOANC LEJLA ORIGJINAL SENSOR PARKINGU PASQYRA ME PALOSJE MARSHA NE TIMON.

  • 067Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 9 Janar 2021