Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz E 220

€12,500
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

✅MERCEDES BENZ E CLASS 220CDI
✅Viti 2012
✅Avantgarde
✅Motorri 220nafte
✅Kilometra 229.000km
✅Kambjo:Automatike plus marrsha ne timon
✅Baxha
✅Xhama te zinj
✅Sendilje Elektirke Me memorie dhe fryrje
✅Sendiljet para dhe mbrapa me ngrohje
✅AuxRadio - CD -Usb - Bluetooth
✅Ekran i Madh
✅Sensor Parkimi para dhe mbrapa plus kamer parkimi
✅Eco (fiket ne semafor)
✅Sistem Navigimi
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅Fener BiKseno
✅ESP/ ABS
✅ Makina eshte e sapo targuar
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi : 12.500 i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Tetor 2023
Support Ukraine