Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 220

€8,500
4 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes E 220 cdi
Shum ekonomike 6 litra mesatarja
Viti 2011 ne leje qarkullimi
225 mij kilometra
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike
Sendilje lekure me levizje elektrike
Limitator shpejtesie
Timon AMG me komanda
Disqe 18 me 4 goma te reja
Dritat ksenon full led
Pasqyra dallendyshe
Xhama te zinj me leje per 5 vjet
Letrat,taksat dhe siguracioni per 1 vit te paguara
Cmimi 8.500€ , nuk nderrohet

Support Ukraine