Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 220

€9,000
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet makina ne super gjendje Akull...
Makina esht e sapotarguar me dokumenta per gjith vitin...
FULL Options
Goma te Reja...
Avandgard Sendile elektrike dhe me Kamosh...
Sensor Para mbrapa....
Super e paster asnje gervishje...
Makina Ska nevoj per asgje cdo t drejt Kontrolli ku deshironi....
Shitet per arsye personale....

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 24 Shtator 2023
Support Ukraine