Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 220

€6,300
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes Benz E Class EVO viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina dispono , goma te reja , disqe alumini 16 , xhama te zinj, sensore shiu, pilot automat, 278 000 km , kamjo automatike , navigator te vogel , kondicioner funksional, ngrohje sendilesh, 2 celsa origjinale, etj.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Janar 2023
Support Ukraine