Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 220

€6,200
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 220 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Mercedes-Benz
E220 EVO
MODEL AVANTGARDE
VITI 2008
KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC
SALLON LEKURE SHUM I PASTER
KOMANDA NE TIMON
LIMITATOR SHPEJTESIE
XHAMA ELEKTRIK
HAPJE MBYLLJE ME PULT
DRITA KSENO
FENERE ME LUPA
PASQYRA ELEKTRIKE
KONDICIONER DIGITAL ME DY ZONA
Etj.
Makina eshte ne gjende suume te mire motorrike dhe xhenerrike dhe Letra te Paguara+Kualidim 2 vjet.
Cmimi 6800€
I diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 26 Mars 2023
Support Ukraine