Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 220

€7,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 220 në Fier, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

shitet mercedes E 220 cdi EVO viti fundi i 2006 sallon meshin ngrohje serdile navi te madh bagazhier cd dvd sensor prkimi origjinal para mbrapa komanda ne timon klima me 2 zona limit shpejtsie pasqyra me mbydhje dhe antiverbusedrita bikseno larje fenerash goma te sapo vena te reja super gjendje letrat deri ne tetor cmimi 7200 euro i disk cel : 0693563896

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 21 Mars 2020
Shiteni Makinën Tuaj