Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 220

€6,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 220 në Lushnjë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

shitet E clas 220 EVO viti 2007 shum e shpejt dhe shum ekonomike letra per 1 vit super gjendje full opsione kambio automatike ,baxha xhami sensor parkimi limit shpejtsie sendilje mershin dhe elektrike sensor dritash navigator me dy celesa origjinal sherbimet te bera si ferrota te reja goma 4 continental vaj kambio te nderruar ska nevoj per asgje cmimi diskutushem 0686725328

Shiteni Makinën Tuaj