Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 220

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E 220 në Librazhd, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet mercedes E220 evo i vitit 2007 e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar te gjitha sherbimet te sapo bera vaj filtra krahet etj..
ne gjendje shum te mire full extra . Bixenon originale dhe me pozicionim, sensor parkimi , sensor shiu , full lekur , sendile elektrike dhe me fryerje per nje qendrim sa me komod , me ngrohje , perde originale , klima , navigator i madh , dvd , tv , bagazhier per 6 disqe etj..cmimi i diskutueshem

Shiteni Makinën Tuaj