Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz E 220

€5,700
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercedes Benz E class w211 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina dispono; goma te reja, disqe alumini, xhama te zinj , kamjo automatike, motorr 220 , pilot automat, ngrohje sendilesh, kondicioner funksional, 217 000 km , etj.
Makina esht e paster si brenda dhe jashte
5700 euro i diskutushem

Support Ukraine