Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz E 220

€4,800
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

MERCEDES E-CLASS 211 Super Full
237mije kilometra
Viti 2005
Motor i zi 220
Xhamat te Zi
Kamio Automat
Karburanti Nafte
Sendile me Memorie
Sensor Parkimi para mrapa
Sendile me ngrofje dhe levizje
Klima Bi Zone
CD/MP3/AUX/SD
Air Dinamic
Pilot Automat
Gomat 100 % Reja
Gjendje Perfekt e Gacme per cdo prov makina esht sapo adhur nga gjermania dogan e paguar theksoj se makina esht ne super gjendje cmimi 4800€ pak i dikutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Mars 2023
Support Ukraine