2018' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2018' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2018' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2018' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2018' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2018' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 foto

2018' Mercedes-Benz E 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€26,000
Publikuar 20 Prill 2024ID: EbPJxg

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2018' Mercedes-Benz E 200

✅ SHITET ✅
🔴 Cmimi : 26.000 Euro pak i Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi ( Cmimi Tjeter )

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 E Class 200 Cdi Diesel AmG Line
📁 AdBlue / Euro 6 C
📁 Sapo ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti prodhimit 2017 Vresion i Ri Full Led
📁 Kambio Automat 9G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 200 Cdi Diesel AdBlue ne gjendje perfekte pune ( Eco , Comfort , Sport , Sport+ , Individual )
📁 Kondiconer / Klima 2 Zonale
📁 Ekrani Full Led ( Sport , Classic , Progressive )
📁 Navi full harta , Cd Dvd Bluetooth Aux Radio Phone etj
📁 Komando ne Timon dhe Touch
📁 Pilot Automat + F1
📁 Kilometrazh ne xham
📁 Pasqyrat Elektrike + Palosje + Registenc
📁 Xhamat elektronik + Registenc
📁 Start/Stop
📁 2 Celesa
📁 Auto Hold / Vetpraking / Fikje/Ndezje ne semfor
📁 Full Aibarg , Abs
📁 Tapiceri gjys lekur gjys kamosh shum te paster
📁 Sendilje elektrike + Ngrohje
📁 Ngjyre gri e erret metalizato shum e paster pa asnje lloj gervishtje
📁 Feneret para Full Xeno Bixeno & Led
📁 Stopat mbrapa full led
📁 Sensore Shiu / Dritash / Rruge etj
📁 Sensore parkingu 360 grad
📁 Kamer Parkingu
📁 Disqe Amg 18 inch Origjinal M.B
📁 Goma 95% te reja All Seson
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe e blere ne koncesionar qeshor 2017 dhe e certefikuar vit pas viti
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine