Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Mercedes-Benz E 200

€25,800
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte me dokumenta dhe targa Shqiptare.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Janar 2023
Support Ukraine