Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E 200

€15,500
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet ‼️ OKAZION ‼️
Mercedes Benz E class
Motorr 200 nafte
Viti 2014
197 000 Km origjinale te verifikushme
Automat me 7 marshe
Sedilje me ngohje lekure
Kamera dhe sensor parkimi para dhe pas.
Eco system
Cdo sherbim i kryer ne kohe ,asnje difekt
Cmimi 15.500 euro i disk

  • 068Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 10 Dhjetor 2022
Support Ukraine