Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 200

€9,800
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Sapo kam sjelle nga Gjermania me rruge tokesore E klass 200 Nafte Blueficent
Makina esht ne super gjendje , 2300 km te pershkurara me rruge tokosore dhe asnje lloj problemi rruges
Disponoj foto dhe video te makines ne Gjermani me kilometra Origjinale 204.500 km
Blere ne privat Essen
Me dogane te paguar
Viti 2011
Euro 5
Opsionet
Sensore parkimi origjinal para mbrapa
Sedilje lekure me ngrohje
Pasqyra dallandyshe me palosqe elektrike
Xhama te pasem te zinj
Navigator i madhe Mercedes benz
Komanda ne timon
Kondicioner Klima ,bizonale
Ngjyr miu e erret
Dogana e paguar , me targa Gjermane
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike ,
Cmimi Euro i dsikutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Shkurt 2023
Support Ukraine