Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz E 200

€10,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Mercedes-Benz E 200 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Kamio automatike , Ngjyre Silver metallic , Makina ka ardhur nga Gjermania kam akoma targat gjermane , eshte super komode, Full opsionn!! :disqe orgjinale Mercedes-Benz, sensor parkimi para dhe mbrapa origjinale fabrike, xenon, bi xenon, fener kristal me dopio lupa origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, si dhe kur shkembehesh me makinat ulen dhe ngrihen vete dritat e gjata per mos verbuar tjetrin ne menyre automatike,,, dritat e poshtme me led, stopat mbrapa me led sensor shiu,sensore dritash, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur Lekure e gjitha komplet , sedilje elektrike, sendilje me palosje, Sendilet i ka dhe me ngrohje , Extra nga fabrika, xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me palosje , komanda ne timon, board kompjuteri, kondicioner clima dual zone, celes inox, Navi origjinal, bllok muzike origjinale super audio "Harman Kardon" radio, cd, bluetooth, aux, Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super lluksoze, Euro 5 . Gjith kohes e mbajtur ne garazhd .

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Shtator 2020