Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz E 200

€9,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet E - Class, motorr 200 nafte Blueefficiency,viti 2010 ne leje qarkullimi,kambio automat,me 2 celsa. E theksoj makina nuk ka asnje difekt.Me taksa dhe siguracion te paguar deri ne date 03 tetor 2023 dhe kolaudimin deri ne 1 tetor 2023.Çmim i diskutueshem.Makina gjendet tek ish fusha e aviacionit tek shkolla " Dhora Leka" .Shkruani ne whatsapp.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Nëntor 2022
Support Ukraine