Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz E 200

€6,900
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2009' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercdes-Benz E200 Diesel Evo
Viti prodhimit 2009
Kambio Automatike
Sedilje/Pasqyra Elektrike,Navi/Cd-Player
KlimaTronik
Drita Bi-Xenon
Xhami perpara lejlja
Opsion Auto Hold
4 pal goma dimri te reja me disqe 16
4 pal goma vere te reja me disqe 17
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike Ashtu Dhe Vizuale, mundesi kontrolli
Dogana e Paguar gati per targa
Makina ka ardhur nga Austria para 1 jave ne Shqiperi

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Tetor 2023
Support Ukraine