Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz E 200

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mercedes-Benz E 200 në Krujë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes-benz E 200 EVO AVANGARD, viti dhjetor 2007, sediljet me ngrofje dhe memorie, navigator me program shqip, automat, abs,esp, clima me 2 zona, sensor parkimi, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, 2 pale goma dimri dhe vere te reja,muzika harman/kardon, 233 mi km origjinale, xhamat me refleks, makina eshte ne gjendje perfekte nuk don sherbimin me te vogel, makina eshte makin per merakli, teper ekonomike nga gjitha anet cmimi 9000 euro i diskutushem flm. Cel 0693517858

Shiteni Makinën Tuaj