Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E 200

€5,300
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

MERCEDES BENZ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MOTORR 200 CDI EVO NE GJENDJE PERFEKTE SHUM EKONOMIKE 6 MARSHE ESP KOMANDO NE TIMON RADIO ANDROIDME VLER 400EURO GOMA TE MIRA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT E SAPO TARGUAR

  • 068Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 28 Prill 2022